Під гарантією на паркет і масивну дошку слід розуміти прогнозований термін служби цієї продукції. За умови правильного укладання, регулярного догляду і дотримання експлуатаційних вимог, фабрика дає гарантію на структурну цілісність своєї продукції до 25 роківі 1 рік на покриття.

Що означає гарантія на структурну цілісність і на покриття?

Гарантія на структурну цілісність говорить про те, що протягом  усього терміну її дії (при повному дотриманні вимог щодо транспортування, зберігання, технології укладання, експлуатації та догляду) розміри і форма паркету не зазнають змін.

Гарантія на покриття свідчить про те, що нанесене за заводською технологією покриття не зітреться до дерева і не відокремиться від нього протягом зазначеного терміну від дати покупки (при абсолютному дотриманні умов експлуатації паркету і виконанні вимог по догляду), і не буде помітно явних ознак зносу (поступове стирання масла в процесі експлуатації є нормою, і усувається регулярним оновленням покриттів - див. Інструкцію по догляду)..

ОБМЕЖЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ ЗА УМОВАМИ ГАРАНТІЇ

Гарантія на паркет і паркетну дошку актуальна тільки для початкових покупців і не є перехідною. Виробник перед виконанням гарантії вправі оглянути підлоги і вилучити зразки, щоб провести експертизу і встановити причини, що викликали рекламацію. Гарантія не поширюється на:

  • зниження блиску покриття;
  • сезонну деформацію дощок, спровоковану несприятливим кліматом в приміщенні;
  • подряпини, вм'ятини та інші пошкодження паркету або паркетної дошки, що з'явилися в результаті неправильної установки, несистематичного догляду, недбалого ставлення;
  • дефекти, що виникли від впливу тварин, комах, каблуків, гострих предметів, які шкодять, хімічних речовин, тепла, прямого сонячного світла, піску і інших абразивів;
  • ушкодження від ударів, а також з'явилися під впливом вогню, води, високої вологості та через обставини непереборної сили;
  • паркет і паркетну дошку, встановлені в громадських або комерційних приміщеннях.

Гарантія на укладання -2 роки (за умови виконання укладання фахівцями INPARKO) .

Для продовження терміну служби підлогового покриття потрібно використовувати рекомендовані засоби по догляду, герметик для швів, войлочні накладки на меблі. Вкрай важливо дотримуватися технології укладання покриття. Пам'ятайте, що найчастіше проблеми з експлуатацією підлогових покриттів виникають не через низьку якість матеріалів, а через некоректну підготовку основи підлоги і порушення правил експлуатації.

Дефектні дошки в межах 5% партії не підлягають поверненню або заміні, оскільки це є галузевою нормою. Дефектні дошки понад 5% підлягають поверненню і заміні на якісні.

Дерево - натуральний матеріал, відхилення кольору в межах + \ - 1,5 тони не є дефектом. Пошкодження покриття або кольору хімічно активними рідинами (кава, кола, вино, спирт і т.д.) не є гарантійним випадком. При визнанні рекламації обґрунтованою, INPARKOзалишає за собою право на визначення способу усунення дефектів.

Оскільки дерево як природний матеріал продовжує «працювати» (звужуватися і розширюватися) при експлуатації, між дошками можуть з'являтися зазори (розмір яких залежить від умов експлуатації, ширини дошки і способу укладання) - гарантія на ці зазори не поширюється. Для зменшення ефекту сезонного звуження і розширення дощок в приміщеннях необхідно підтримувати вологість 45-60% цілий рік. У разі різких перепадів відносної вологості повітря в приміщенні (менше 35% взимку або більше 70% влітку), гарантія анулюється.

Зниження блиску в зв'язку з експлуатацією, а також поступова втрата кольору покриття як результат природної реакції деревини на сонячне світло, також не є дефектами.

Масло-віск фірми OSMO , що використовується в покритті, вимагає поновлення один раз на рік у разі якщо масивна дошка використовується в житлових приміщеннях і два рази в рік в комерційному приміщенні.

bottom logo small

+38 (098) 046 43 94
+38 (095) 424 89 69

inparko@ukr.net

Івано-Франківськ,
вул. Левинського, 2А