Масивна дошка та  паркет вироблений нашою компанією є високоякісним товаром,  тому у процесі збереження при  укладанні й експлуатації потрібно дотримуватися визначених правил.

Деревина – органічний матеріал, і для будь-якого її застосування необхідною умовою є правильне сушіння до визначеної внутрішньої вологості.

Вологість нашої продукції (масивна дошка, паркет) відповідає всім міжнародним стандартам і при покупці не повинна перевищувати 9 ± 3%, відхилення від лінійних розмірів ± 1.0 мм.

Варто звернути увагу на пакування. Підприємство пакує свою продукцію у вологостійку поліетиленову плівку. Такий спосіб забезпечує дотримання нормативного значення вологості виробу при транспортуванні і зберіганні. Але незважаючи на це не можна перевозити під час випадання опадів у відкритому транспорті.

Придбавши масивну підлогову  дошку чи паркет не поспішайте вивозити його зі складу, де він знаходиться в сприятливих умовах. Варто спочатку закінчити всі ремонтні роботи, що викликають підвищену вологість повітря (бетонні, штукатурні і т.д.), і тільки після цього доставити паркет у сухе і чисте приміщення, призначене для укладання.

Масивна дошка  поділяється на сорти, для кожного з яких існують свої вимоги, у тому числі і межі припустимих відхилень. Більш докладну інформацію можна отримати у нашого менеджера.

Для того, щоб Ваша підлога служила довго рекомендуємо дотримуватися таких правил:
- підтримувати оптимальний для деревини кліматичний режим в приміщеннях (відносна вологість повітря 45–60% та відповідна вологість деревини 9 ± 3% при +20°C), що дозволить виключити можливість деформації паркетних планок (викривлення покриття) або появи ознак розсихання (усадкових щілин в паркетному покритті). З настанням опалювального сезону, коли повітря висушується – бажано використовувати побутові зволожувачі повітря і професійні системи створення мікроклімату;
- застосовувати м’які набійки для ніжок часто переміщуваних предметів меблів або підкладати під них килимки. Для крісел і стільців на роликах використовувати тільки спеціальні ролики для паркету або полімерні килимки;
- не допускати попадання води на поверхню паркетної підлоги (при відкритих вікнах або надмірно вологому прибиранні), не застосовувати миючі пилососи;
- не проводити на поверхні підлоги роботи, здатні пошкодити паркетну підлогу або її покриття;
- для збільшення тривалості терміну служби паркетної підлоги і збереження її зовнішнього вигляду необхідно ретельно доглядати за нею, використовуючи спеціальні засоби. Правильний та регулярний догляд за паркетною дошкою значно продовжує вік її служби, та дає можливість уникнути повторних шліфувань та покриттів маслами.

Якщо наприкінці першого опалювального сезону десь з’являться мікротріщини або навіть щілини – це природно для натурального дерева, і вони можуть бути усунуті паркетником.

bottom logo small

+38 (098) 046 43 94
+38 (095) 424 89 69

inparko@ukr.net

Івано-Франківськ,
вул. Левинського, 2А